Rukometaši Partizana savladali su Kolubaru rezultatom 34:26. U prvom meču u nastavku sezone, a 14-om ukupno, crno-beli su, baš kao i u septembru, savladali Kolubaru. Prednost Partizana konstantno se povećavala, pa se na +8 stiglo već u 25. minutu. Ubedljivoj razlici doprineli su i raposloženi šuteri u crno-belom taboru, kao i izuzetno raspoložen golman, Dejan Vasić. Partizan je u prvih 30 minuta imao 5 igrača sa po 2 postignuta gola. Na pauzu se odlazi pri rezultatu 17:9.U nastavku – ista priča. Partizan raspoložen, Kolubara se brani. Najveću prednost na meču aktuelni srpski šampon imao je u 50. minutu kada je razlika u golovima iznosila 9. Kolubara se u napadima oslanjala na Čavaljugu i bivšeg igrača Partizana Aleksandra Pilipovića koji su na kraju i bili najefikasniji ssa po 8 golova. Ipak, samo njih dvojica nisu bili dovoljni da se odupru naletu crno-belih. "Prva pobeda, još 12 i šampioni smo. Drago mi je što su svi igrači imali priliku da igraju", bio je jasan pivotmen Partizana, Veljko Milošević."Vodili smo sve vreme i igrali jednu dobru utakmicu. S te strane sam zadovoljan, ali nisam zadovoljan time što smo primili mnogo golova", dodao je strateg crno-belih, Aleksandar Brković.Najefikasniji u Partizanu bio je Aleksandar Radovanović koji je postigao 6 golova.Crno-beli već u subotu, 16. februara dočekuje Hamburg u okviru 9. kola Lige šampiona.