Rukometaši Partizana pretrpeli su poraz u niškom “Čairu” od nemačkog Hamburga – 42:21 (24:10), u utakmici devetog kola A grupe Lige šampiona.

Nemci su već u uvodnim minutima stekli preveliku razliku – 7:0, i zasluženo slavili, na kraju sa duplo većim brojem postignutih golova. Crno-beli su prikazali jednu od naslabijih partija ove sezone i već posle prvih 15 minuta bilo je jasno da će prvak Srbije doživeti ubedljiv poraz.

Goste je predvodio Hans Lindberg sa 10 golova, a dva manje postigao je Frederik Petersen. Kod crno-belih, Bogdan Radivojević i Miloš Ivošević, postigli su po četiri pogotka.

U poslednjem kolu, koje je na programu 23. februara, Partizan gostuje u Španiji Ademar Leonu, ekipi koju je jedinu savladao ove sezone u grupnoj fazi Lige šampiona.