U još jednoj neizvesnoj završnici, crno-beli su na Banjici slavili protiv Metaloplastike rezultatom 30:27 (12:11). Šapčani su bolje otpočeli ovaj prijateljski susret i vodili sve do 27. minuta, kada domaćin pojačava odbranu i, zahvaljujući organizovanijem napadu, uspeva da izjednači, a potom i povede. Drugih 30 minuta donelo je sigurne pogotke Dimitrijevića i Kostadinovića, koji su došli posle sigurnih Potićevih asistencija. Imao je Partizan svoje adute i u defanzivnoj liniji u vidu Marsenića i Sretenovića, kao i u novom Partizanovom osveženju – golmanu Srđanu Đorđeviću. Najefikasniji u redovima crno-belih bio je Kostadinović sa 7 pogodaka, dok se u redovima Metaloplastike istakao Grujičić, takođe, sa 7 pogodaka.