Partizan 3 u oslabljenom sastavu odneo je veoma važnu pobedu u derbiju treće lige centar nad gradskim rivalom Rukobelom.

Start utakmice je bio odličan i posle početne klackalice,igrači Partizana su se odvojili rezultatski na 19:13,dok su poluvreme priveli kraju i na pauzu otišli sa 21:15.

Drugo poluvreme nam je donelo rezultatsku klackalicu i igru „GOL ZA GOL“…Rukobel se u 44.minutu približio na 24:22,ali posle TIME-OUT-a Partizan opet odlazi na +5,rezultat je bio 27:22.

U redovima Partizana moramo da istaknemo odličnu partiju golaman TRNAVCA i OBRATOVA,i napadački veoma raspoložene RODIĆA sa 12 golova i BOJANIĆA sa 8 golova,kojima se priključila veoma borbena odbrana cele ekipe,kod u ovoj utakmici domaće ekipe RUKOBELA  istakli su se MILOMIR RADOVANOVIĆ i DUŠAN GVOIĆ.