Kadeti Partizana,dečaci rođeni 1998.godine su u prvoj utakmici finala gradske lige savladali velikog rivala SC Voždovac sa 38:27.

Od samog starta momci su postavili stvari  na svoje mesto,poveli su sa 8:3 i uz sjajnu partiju golaman ANDREJA TRNAVCA do poluvremena samo povećavali prednost.Na odmor se odlazi sa 18:8.

U istom ritmu se nastavlja i drugo poluvreme do maksimalnih 31:16 u 38.minutu utakmice,usledio je mali pad i završetak utakmice u malo slabijem ritmu.

Kod Partizana naj efikasnije je bio NIKOLA MARKOVIĆ sa 14 golova,u stopu ga je pratio ALEKSANDAR NIKOLIĆ sa 14 golova,dok se kod gostiju najviše puta upisao u strelce MARKO VASOVIĆ 13 puta.

REVANŠ VELIKOG FINALA JE U NEDELJU 10.11.2013. u 21:00 čas U SC VOŽDOVAC-BANJICA