Posle jako slabog starta utakmice i vodstva gostiju od 1:5,igrači Partizana 2 su konsolidovali redove i rezulata izjednačili na 9:9,sledi ponovni pad u igri koji traje do poluvremena,pa se na pauzu odlazi sa 12:18.

Drugo poluvreme donosi borbenu i požrtvovanu igru Partizanovih igrača i 50.minutu rezultat na semaforu je 22:22,u igri gol za gol bolje se snalaze gosti i odnose dva važna boda sa Banjice.

Najviše golova u redovima Partizana 2,postigao je već po navici Nemanja Živković,ali moramo da istaknemo i sjajnu igru Pavla Erića,koji je dobio šansu u drugom poluvremenu i trasirao put povratka Partizana.