Sedmerci: 5(3) Isključenja: 18 min Broj gledalaca:
Sedmerci: 2(2) Isključenja: 20 min
Sudija A: Morina Redžep (Kostolac) Sudija B: Pavlović Dejan (Kostolac)
Đokić 3, Pižurica 5 (3), Gvoić, Kukić 8, Radović, Sretenović 8, Popović, Radović L., Knežević S., Knežević M., Rodić, Stevanović, Nikolić, Živković 7, Stanojlović,  Hala Banjica Vujić 6, Petrović, Mucić 4, Jokanović 3, Milinković N., Simeunović, Ilić D., Lukić 6 (2), Grujičić, Jovanović, Krunić, Đorđević, Radojičić 5, Beljić, Pavlović 8, Jelić,

part_2_orkm_grupna
U premijernoj utakmici 11,kola, u hali SC Voždovac na Banjici,pred 200 gledalaca, sastali su se domaći Partizan 2,trenutno poslednje plasirana ekipa i gostujući Ork Metalac,trećeplasirana ekipa.Davljeniku bodovi preko potrebni,da bi u nastavku Lige,imao koliko toliko priliku da izbori opstanak.Gostima iz Valjeva dva boda bi omogućila da prezime na trećoj poziciji i tako ostanu u igri za jedno od prva tri mesta koje pružaju šansu za plasman u Super B ligu.
part2_ork_kapiteni
Mnogo teže nego što se očekivalo gosti su došli do bodova.Slaba igra u odbrani, čak 31 primljen gol su verovatno glavni razlog bledog izdanja gostiju,mada je bilo vidan umor kod većine igrača, za razliku od domaćih koji su samo neiskustvom ostali bez bodova.

part_2_orkm_predstavljanjeGosti su počeli odlično i u 15.minutu imali solidnu prednost od tri gola razlike,7:10, pri čemu je polovinu golova postigao raspoloženi Pavlović.Domaći se ne predaju i u 22.minutu stižu prednost gostiju,13:13 a u narednom minutu i prvi put do prednosti od 14:13.Međutim gosti u poslednjih pet minuta prvog poluvremena prave seriju od 4:0 i na odmor odlaze sa plus tri, 14:17.

part_2_orkm_poydravU drugom delu crno beli podmladak uspeva u 38.minutu da stigne i prestigne prednost gostiju,19:18.U 45.minutu bilo je velikih plus tri za crno bele,25:22.Gosti koriste igrača više i u 48.minutu izjednačuju na 26:26 a u 54.minutu i da povedu 28:29.Nakon toga domaći uspešno koriste igrača više u polju i prave seriju od 2:0 i vode sa 30:29.Međutim u samom finišu crno beli prave dve velike greške i omogućuju gostima da povedu sa 30:31 što je bio i presudan momenat meča jer su do kraja utakmice obe ekipe postigle po gol do konačnih 31:32 za goste.

part_2_orkm_detalj_1
part_2_orkm_detalj_2
part_2_orkm_detalj_3
part_2_orkm_andreja_vukojevicAndreja Vukojević, predvodio je crno bele u odsustvu prvog trenera Draslara:Dali smo svoj maksimum ali smo nesrećno izgubili.Ključni momenat je bio kad smo sredinom drugog dela nakon prednosti od tri gola za samo 1,5 minut primili tri gola i ušli sa iskusnijim gostima u neizvesnu završnicu što su oni iskoristili i pobedili.

part_2_orkm_jokanovic_slobodan
Slobodan Jokanović, trener gostiju: Zadovoljni smo osvojenim bodovima protiv izuzetno motivisane mlade ekipe Partizana.Vidno je bilo da smo se dosta istrošili u predhodnim kolima tako da pauza koja sledi dolazi u pravom trenutku za našu ekipu.