Savladavši Metalac sa 26:24, crno-beli su zauzeli 3. mesto na“Memorijalnom turniru Nikola Jovanović Gužva“. Za prvo mesto od 19 sati bore se branilac trofeja Metaloplastika i Crvena zvezda.

Turnir se ove godine održava po 3. put – u znak sećanja na legendarnog trenera, Nikolu Jevremovića Gužvu, koji je iznedrio veliki broj značajnih sportskih imena.

Sa 17 godina zaigrao u valjevskom Metalcu, a potom je uspešno nosio dres beogrdske Crvene zvezde i šabačke Metaloplastike sa kojom je osvojio Kup Jugoslavije.

Pri kraju igračke karijere vratio se 1981. u Metalac, gde je uporedo sa igranjem započeo trenersku karijeru.

Potom je vodio Crvenu zvezdu, Metaloplastiku, Pelister iz Bitolja, Jugović iz Kaća, Berane, Partizan, Crvenku, Radnički iz Subotice i Budućnost iz Podgorice.

Takođe, Jevremović je vodio juniorsku selekciju Srbije, a od 1987. i Jugoslavije sa kojom je osvajao medalje na Svetskim prvenstvima u Rijeci, Španiji i Atini, kao i peto mesto u Argentini.

Za najboljeg sportistu u Valjevu biran je 1983. i 1985. godine.