Sedmerci: 4(3) Isključenja: 10 min Broj gledalaca:
150
Sedmerci: 4(4) Isključenja: 12 min
Sudija A: Dondić Petko (Beograd) Sudija B: Lakićević Ognjen (Beograd)
Jevđenović, Jevtović 2, Zbiljić 4, Jovanović, Medić 1, Četnik 6, Vraneš, Sekulić 2, Draškić 4 (2), Marković 1, Džmić, Jakovljević, Drobnjak, Podraščić 1 (1), Šljivić 6, Ilić  balon Sinđelić Radović, Marinović 6, Živković 2 (1), Iričanin 2 (1), Đokić 4, Mršulja 5 (1), Stanojlović, Stevanović 2 (1), Tomić, Radovanović L., Rodić 1, Nikolić 3, Pižurica, Kukić 4, Knežević, Radovanović M. 6

U Balonu Sinđelić, pred 150 gledalaca,koji su mogli da uživaju u zanimljivoj i dinamičnoj utakmici, crno beli podmladak je boljom igrom u većem delu susreta savladao domaći Sinđelić.Crno beli su odigrali večeras odlično,naročito u fazi napada i sasvim zasluženo osvojili oba boda.

publika

Nakon početne prednosti orlića (1:0,2:1,3:2) crno beli polako uspostavljaju svoj ritam i u 10.minutu prvi put ostvaruju prednost od dva gola (3:5) koju su u 22.minutu uvećali na tri gola (9:12).Orlići se ne predaju i uspevaju da u periodu od 23.do 25.minuta serijom od 3:0 izjednače na 13:13.I kad se očekivao preokret, crno beli uspevaju da se revanširaju domaćinu i svojom serijom od 3:0, u periodu od 25.do 28.minuta, ponovo uspostave prednost od tri gola,13:16.Na odmor se otišlo sa dva gola viška na kontu gostiju,15:17.

grupna

Početak drugog dela igre pripao je Sinđeliću,koji uspeva već u 33.minutu da poravna rezultat na 17:17 a u 39.minutu i da ostvari minimalnu prednost od 20:19.Gosti se ne predaju i u 42.minutu ponovo dolaze do prednosti od 22:23.U periodu od 42.do 47.minutu nije bilo golova da bi crno beli istekom 47.minuta došli do plus dva gola,22:24.Svoju prednost postepeno uvećavaju i u 52.minutu imaju velikih četiri gola prednosti,24:28.Time je utakmica praktično bila rešena jer do kraja drugog dela utakmice gosti uspevaju da čvrstom odbranoom i lakim golovima iz kontre uvećaju svoju prednost do maksimalnih sedam golova,27:35 što je bio i konačni ishod ove utakmice.