Posle velike borbe sa favorizovanom ekipom Primusa,mlada ekipa Partizana 2 uspela je da dođe do dragocenih bodova.Posle slabijeg starta utakmice i vođstva Primusa od 4:7 i 6:9,konsolidovali su se redovi i u 23.minutu dolazi do prvog izjednačenja 12:12 da bi na poluvreme Primus otišao sa dva gola prednosti 13:15.

Već na samom startu drugog poluvremena Partizan poravnava na 15;15 i sve do 50.minuta igra se gol za gol,u tim trenutcima odlično je branio golman Trnavac i tada Partizan stiče prednost od 25:21,što će se ispostaviti kao nedostižno vođstvo.

Odlične partije Trnavca sa 14 odbrana i Maksića sa 10 golova trasirale su put ka pobedi.