U veoma interesantnoj i uzbudljivoj utakmici u Požarevcu, domaćin i crno-beli su podelili bodove 21:21 (13:9). “Crveni“ su veoma dobro ušli u meč i lako iskoristili potpunu dekocentrisanost prilikom šuta tima iz Humeske, ali i odličnim odbrnama golmana Arsića. U 16′ domaći tim dolazi do najveće prednosti 9:2. Do kraja prvog dela, gosti su uspeli na momente da povežu serije golova i došu do kako – tako podnošljivih 13:9, ali podatak da je promašeno 10 šuteva sa 6m i iz kontranapada, kao i 1 sedmerac je bila svakako zabrinjavajuća  za trenera Maksića. Početak drugog poluvremena je doneo nekoliko dobrih odbrana, koje nisu realizovane i ponovo vezane pogotke domaćina za 16:10 u 35′. Od 37′ do 50′ crno-beli prave seriju 2:8  za prvo izjednačenje 19:19. Nekoliko propuštenih prilika pri rezultatu 20:20 da se konačno dođe do prednosti , nisu iskorišćene pa se u poslednji minut ušlo sa -1. Tim trenera Maksića je napravio dobar napad, odigrao na Marsenića koji je iznudio sedmerac. Kapiten Vanja Ilić je bio uspešan za konačnih 21:21.

Sledeći meč naš tim igra u PETAK 20. marta u 17:30 , kada na “Banjicu“ dolazi tim “Rudara“ iz Kostolca.