Tim iz Humske je savladao, direktnog protivnika u borbi za play – off , ekipu Požarevca 33:29 (18:10). Od prvog momenta se videla velika želja kod igrača domaćeg tima da zabeleži pobedu. Koliko je nedostajao Radojković u Požegi, videlo se već nakon 30 minuta meča u kojem je postigao 8 fenomenalnih pogodaka. A kada se tome pridoda 8 odbrana Tomića u prvom delu, jasno je da je odigrano jedno veoma kvalitetno poluvreme u kojoj su se složile kockice i napada i odbrane. Sredinom drugog poluvremena je prednost iznosila +9 (26:17; 28:19). Poslednjih 10 minuta je iskoristila gostujuća ekipa da smanji ubedljivu prednost našeg tima i završi meč sa pritojnih 33:29.

Ponovo je veliki broj gledalaca, oko 1000,  došao na Banjicu. A o gestu navijača Denija Kulovića iz Amerike ćemo odati posebnu zahvalnost.

Naš tim u petak 26. februara očekuje 80. “večiti derbi“ . u hali Šumice, u kojem ćemo biti gosti.