Večerašnja utakmica Crvena Zvezda – Partizan, završena je rezultatom 32:32. U prvom polu vremenu, nakon žestoke borbe, Zveda je uspela da povede i zaključi trideseti minut sa četiri gola razlike (16:12). Na polovini drugog polu vremena Partizan je uspeo da stigne Crveno – Beli tim. Napeta i izuzetno neizvesna borba kreće od pedesetog minuta, u igri gol za gol. Uprkos sjajnoj borbi naših igrača, ipak nismo uspeli da da ostvarimo gol razlike, na samom kraju. Izvanrednu igru su nam priredili Nemanja Živković, Stevan Sretenović i Aleksa Maksić, dok je odličnu odbranu držao Matija Pižurica. Nikako ne smemo izostaviti i našeg novog igrača, Živana Pešića, koji je kao debitant oduševio sve prisutne.  Sledeće subote se vidmo na Banjici, a protivnička ekipa je Radnički iz Kragujevca.