U veličanstvenoj atmosferi pred 2.200 gledalaca crno-beli su savladali domaći tim Topličanina 32:35 (14:22). Tako su naši momci napravili dobru uvertiru pred revanš meč koji će se odigrati na Banjici 30. marta. Tim iz Humske je, uz veliku podršku naših navijača, odigrao perfektno prvo poluvreme u kojem su dobre odbrane golmana Tomića pretvorene u “lake“ pogotke iz kontranapada. U drugom delu se prenuo i domaći tim koji je, nošen podrškom sa tribina  ozbiljno zapretio i došao na -2 (u 51 odnosno 55. minutu). Crno-beli su izdržali pritisak i golovima Radojkovića, Sretenovića i Pešića, kao i odbranama Ćućuza došli do zaslužene pobede.

Koristimo priliku da se zahvalimo našim navijačima u Prokuplju i okolini, koji su došli u velikom broju, na značajnoj podršci, ali i na celokupnom gostoprimstvu.

Već u nedelju naš tim očekuje derbi meč u Šapcu od 18:30 u hali Zorka. Jedan bod naš tim vodi u play-off.