Nekoliko puta do sada smo naveli da je u ovim momentima privilegija biti član rukometnog kluba, jer se na svakoj utakmici dešavaju neverovatne stvari i primeri iskrene ljubavi prema našem klubu. Da je akcija zaista naišla na nikad veći odaziv “Partizanovaca“ svih dobi ma gde oni trenutno živeli i radili posvedočiće nam  i jedan “provereni“ zaljubljnik u Humsku 1. Reč je o Časlavu Dinčiću bivšem igraču i treneru koji živi i radi u Nemačkoj. Časlav je jedan od onih koji čim dođe u Beograd, prvo dolazi u Humsku 1 da vidi kako radi i živi njegov Partizan. U petak je stigao u poslepodnevnim satima, ali nije propustio priliku da dodje na “Banjicu“ i pruži podršku na utakmici protiv “Morave“ . Popularni “Dinča“ je iskoristio priliku da bar “malo“ pomogne igračima, pa je za pomenuti meč kupio 100 ulaznica! Svi mi koji poznajemo “Dinču“ znamo da je to od srca i koliko je njemu stalo da naš klub bude pravi. “Dinča“ tebi i tvojoj porodici želimo sve najbolje. Živeli! IDEJA ŽIVI!!!