Na startu play-off a crno-beli su gostovali u Subotici i odigrali nerešeno 24:24 (12:12). Prvo poluvreme je donelo velike oscilacije oba tima i dosta uzbuđenja. Domaći su mnogo sigurnije ušli u meč, poveli 4:1, ali je golman Ćućuz sa nekoliko vezanih odbrana držao naš tim u igri. Šteta što su načinjene greške koje su dale krila domaćem timu koji u 20′ ima prednost 10:4. Od tada do kraja poluvremena samo je jedan tim postojao na terenu. Živkoviću se prvo pridodao golman Tomić koji je ušao u odličnu seriju odbrana, što je dovelo do “lakih“ golova koje crno-bele vraćaju potpuno u igru. Napravljena je serija 2:8 tako da se na odmor otišlo rezultatom 12:12. Drugi deo je doneo prvo prednost našeg tima, ali su domaći nekako uvek koristili greške i nalazili se u prednosti. Ono što je najbitnije, crno-beli momci se nisu predavali i uz navijanje naših “grobara“ su stigli dva puta -2 (22:20 i 24:22). Imali smo šansu da možda meč rešimo i u svoju korist, ali je nismo iskoristili. Domaći su imali poslednji napad, ali je večeras fenomenalni golman Tomić odbranio šut Đekića i doneo veliki bod u borbi za titulu.  Ovde možete pogledati zapinik sa utakmice.