U poslednjoj utakmici sezone 2015/2016. , pred svojim navijačima, crno-beli su savladali ekipu Metaloplastike 30:23 (16:14).  Već za 4 dana ovi timovi će odmeriti snage u 1/2 finalu Kupa Srbije u Šapcu. Obzirom da utakmica nije imala takmičarski značaj, treneri su pokušali da “sakriju karte“ i odigaju jednu “opušteniju“ utakmicu. Bez obzira na sve okolnosti valja istaći da je domaći tim držao konce igre tokom celog meča. U izjednačenom prvom delu ekipe su se u prvih 10 tako minuta smenjivale u vođstvu, da bi od 19. minuta tim iz Humske prvo od -1 stigao do +2 što je i zadržao do odlaska na odmor. Drugo poluvreme je počelo sa 2 vezana pogotka gostiju. ubrzo su se crno-beli trgli i zaigrali onako kako umeju i prednost se lagano povećavala. Trener Maksić je u igru uvodio igrače koji su značajno manje igrali u poslednje vreme ( Peruničić, Ivanović, Stošljević …). Raduje činjenica da to nije ostavilo traga na rezultat, već obratno, taj sastav je došao do najveće prednosti u 57. minutu od +7 (28:21). Meč je završen ubedljivom pobedom našeg tima 30:23, a publika je nagradila momke aplauzom za sve ono što su prikazali tokom ove sezone.

Crno-beli sledeći meč igraju u četvrtak 02. juna u 18:00 časova u Šapcu protiv “Metaloplastike“. Pozivamo sve navijače da dođu u “Zorku“ i podrže mladi tim.