Crno-beli su u jednoj od najboljih igara ove sezone savladali favorizovanu ekipu Šamota 25:23 (16:11). Prvo poluvreme je bilo sigurno najbolje izdanje pulena trenera Maksića. Protivnik iz Aranđelovca nije imao nikakvih šansi u napadu, a na drugoj strani su naši momci lako nalazili put do gola iskusnog Đorđevića. I u nastavku je viđena slična igra u kojoj je prednost išla do najvećih +7 u 18:11 odnosno 19:12 u 36. minutu meča. Sredinom drugog dela nekoliko odbrana Đorđevića je dalo nadu gostima da mogu učiniti nešto više. Ipak bilo je dovoljno pribranosti, odbranama Trnavca i golom Perovića meč je rešen u našu korist.

Već u sredu nas očekuje teško gostovanje u Novom Sadu, šampionu Vojvodini. Meč se igra u hali Slana Bara u 17 časova uz direktan TV prenos na RTS2.