I pored veoma dobre igre crno-beli su ostali poraženi u duelu sa Dinamom 28:29 (16:15). Ljubitelji rukometa su veideli jednu veom dobru utkamicu u kojem je mladi tim iz Humske imao prednost 50 minuta. nakon uvodnih 2:2, Stevanović je sa 3 vezana gola doveo do prve osetnije prednosti 5:2 (9. minut), da bi u 12′ bilo 7:4. U tim momentima je čuda na golu pravio Trnavac. Dinamo je iskusna ekipa koja nije gubila glavu, došli su do svoje igre i u 19. minutu dolaze do minimalne prednosti 10:11. Crno-bele to nije pokolebalo, već su nastavili u istom ritmu, hrabro u 30. minutu prave 2:0 za prednost na kraju prvog poluvremena. Početak drugog dela donosi ponovo +3 u 35′ (19:16, odnosno 20:17). Slično nekim ranijim utakmicama, tada nastaju probelmi za domaće. Prednost se topi o od 42. minuta se igra gol za gol. U 52. minutu je bilo 27:27. Prv o je Žujović u 53. doveo Dinamo do 27:28, a tek u 56. su crno-beli uspeli da poravnaju rezultat. A onda potpuno neverovatni gol koji je, ispostaviće se na kraju, gostima doneo dva boda, odbijena lopta od bloka koju Barudžić uzima na centru i postiže 29. gol – gol vredan dva boda. U poslednji minut Dinamo je ušao sa prednošću i napadom, ali je Trnavac svojom, neverovatnom, 18 odbranom dao šansu da se možda osvoji bod. Nakon tajmauta ostalo je 19 sekundi, ali domaći nisu uspeli da savladaju Radulovića. Velika šteta što momci nisu nagrađeni za ovako dobru igru. Ostaje još da se igra, ali je potrebna još veća podrška u mečevima koji slede. U sledećem kolu naš očekuje večiti derbi u Šumicama.