Nakon nekoliko godina naš klub će pojačati jedan iskusni rukometni majstor. Reč je o starom – novom igraču Bojanu Butuliji. Bojan je prvi put došao u sezoni 2004/2005., drugi put nas je pojačao 2010/2011, a u ovoj sezoni se treći put vraća da pomogme našem timu. Reč je jednom od vrhunskih profesionalaca koji je igrao u mnogim zemljama i u svim klubovima je ostavio je upečatljiv trag. U Rumuniji i Izraelu je bio jedan od prvih stranaca koji je svojim ponašanjem i radom otvorio vrata mnogim igračima sa ovih prostora. Ono što je posebno bitno je da on praktično nikada nije ni odlazio iz našeg kluba. Uvek je bio tu da pomogne, pruži savet naročito mlađim igračima. U ovoj sezoni je preuzeo na sebe veliku odgovornost započevši pripreme i radeći kao trener u momentima kada to niko ne bi uradio (trener Maksić je bio na EP sa kadetskom reprezentacijom). Obzirom da je prošle jeseni diplomirao na Fakultetu sporta, on će paralelno biti i prvi saradnik treneru Maksiću. Dobro došao Bojane!!!