Crno-beli su poraženi od večitoh rivala 30:27 u revanš utkamici 1/4 finala Kupa Srbije, a kako je prvi meč završen nerešenim rezultatom 26:26, nismo uspeli da se kvalifikujemo na F4 Kupa. Na kraju rezultat ne odlsikava dešavanja na terenu, jer su naši momci bili veoma dobri. U prvom poluvremenu smo našim greškama davali šansu protivniku da ima konstantnu prednost. U drugom delu smo u dva navrata došli do prednosti, prvo golom Jokića u 35. minutu za 15:16, u 47. minutu golom Milenkovića za 22:23 i 48. minutu je Stevanović doneo 23:24. Ipak dvostruko isključenje tokom 51. minuta je donelo nekoliko vezanih grešaka u napadu koje su domaći iskoristili i “lakim golovima“ su prednost vratili na svoju stranu i došli do mirne završnice. Treba spomenuti da smo na utakmici imali još jednog debitanta – golmana Dušana Tasića.

Sada crno-bele očekuje u nedelju od 19:00 časova veoma bitna utakmica protiv Požarevca u borbi za opstanak. Pozivamo sve ljubitelje rukometa i navijače da dođu jer je pomoć veoma potrebna našim mladićima