RK Železničar je pobednik “Trofeja RK Partizan“. Oni su u finalu savladali domaći tim Partizan 31:30 (20:14). Nakon dosta bolje igre u prvom poluvremenu, Nišlije su imale visoku prednost od 6 golova koja je u 35. minutu došla do najvećih +9 (23:14). Kada se to zna niko ne bi verovao da su crno-beli u poslednjem napadu imali šut za nerešeno koji je Jokić brzopleto realizovao. U poslednjih 25 minuta meča je viđena velika borba domaćih koji su možda prikazali i nešto više od očekivanog. U borbi za 3. mesto neočekivano je pančevački Dinamo veoma ubeljivo savladao Vojvodinu 30:19. Podatak da je u 50. minutu rezultat bio 27:11 dosta govori šta se sve dešavalo na terenu. U oba dana su gledaoci imali mogućnost da zaista uživaju u veoma kvalitetnim utakmicama, da vide budućeg prvaka Srbije, koji će sigurno biti iz kruga ove 4 ekipe. Ono što je interesantno je da kvalitet superligaških ekipa uopšte nije niži od kvaliteta ekipa koje učestvuju u Seha ligi što nam sve govor da ćemo uživati u predstojećem delu prvenstva i doigravanju za prvaka Srbije. Između dve utakmice gledaoci su mogli da pozdrave sve učesnike, celokupnu školu rukometa RK Partizan. Tada je iskoriđćena prilika da klub dodeli priznanja bivšim igračim,a trenerima, ali i sudijama koje su učestvovale ne turniru.