U jednoj od najvažnijih utakmica regularnog dela SRLS, crno-beli su savladali Metaloplastiku 29:25 (15:10). Značaj utakmice je bio vidljiv, ali su naši igrači bili veoma dobro koncentrisani od prvog sekunda. Prvi značajan period meča se desio od 19-25. minuta kada smo napravili seriju 5:0 za 13:7. Gosti su u nastavku zaigrali angažovanije i najviše zahvaljujući odbranama Arsića su se vratili potpuno u meč. Golom Đukića su u 42. minutu došli do izjedančenja 19:19. Usledio je period “gol za gol“ gde je tim iz Humske imao konstantnu prednost, a Šapčani su to sustizali. Prelomni deo je dogodio od 47-51. minuta kada smo napravili seriju 4:0 za 25:21, što je trebalo da doprinese lagnijoj završnici. Ipak, gosti su još jednom uspeli da se vrate golovima Đukića i Gojkovića na samo gol zaostatka 25:24. Tačku na pobedu domaćih stavili su Stevanović, koji je odigrao svoj najbolji meč ove sezone, Nedeljković i  Milosavljev. Naši momci su pred poslednje kolo SRL Srbije, u Aranđelovcu, osigurali drugo mesto što je veoma dobar rezultat. Čestitamo igračima i treneru Maksiću na veoma dobroj igri, ali se svakako nećemo zadržati tu. Očekuje nas 10 utakmica u doigravanju za prvaka i svakako da imamo šansu , naročito ako budemo igrali na nivou večerašnjeg meča.