Važan korak na putu do plej-ofa crno-beli rukometaši napravili su večeras u Leskovcu. Partizan je trijumfovao protiv Dubočice rezultatom 23:22 i sada je na samo bod od četvrtog mesta na tabeli, na kojem se nalazi upravo leskovački tim.

Crno-beli su na pauzu otišli uz prednost od tri pogotka (10:13), ali se domaćin u nastavku izborio za izjednačenje, potom i vođstvo – 19:17. Ipak, to nije poremetilo izabranike Nenada Maksića na putu do pobede. Tajm-aut koji je povratnik na klupu Partizana zatražio dva minuta pre kraja urodio je plodom, pa su se crno-beli iz Leskovca vratili sa dva boda.

Za igrača utakmice izabran je kapiten našeg tima Nemanja Živković, koji je postigao šest golova.

Tabela: Dinamo 26, Železničar 20, Novi Pazar 19, Dubočica 54 18, Partizan 17, Kikinda Grindex 15