Rukometaši Partizana večeras su ubedljivo savladali Crvenu zvezdu Grundfos, uz neverovatno veče golmana Trnavca i golgeterski raspoloženog Uroša Kojadinovića.
Crno-beli su već na poluvremenu imali deset golova prednosti (22:12), da bi posle 60 minuta igre slavili rezultatom 35:28.
Uz veliku podršku sa tribina, kakva skoro nije viđena u našem rukometnom hramu, Partizan je prikazao najbolju partiju u dosadašnjem toku sezone.
Za igrača utakmice proglašen je Uroš Kojadinović, desetostruki strelac našeg tima. Pratili su ga Stefan Petrić sa osam i kapiten Nikola Zečević sa sedam pogodaka. Andrej Trnavac je briljirao među stativama, a meč je završio sa 14 odbrana na svom kontu.
Ovo je osma uzastopna pobeda našeg kluba u prvenstvenim susretima sa večitim rivalom. Podsećamo, Partizan i Crvena zvezda su poslednji zvanični međusobni duel odigrali u februaru 2020. godine.