Rukometaši Partizana pretrpeli su poraz na gostovanju pančevačkom Dinamu, u okviru 13. kola ARKUS lige. Domaćin je odneo pobedu rezultatom 30:25, posle vođstva 16:13 na poluvremenu.

Crno-beli su odlično parirali protivniku u prvom poluvremenu, a naročito tokom uvodnih 20 minuta, kada je publika u hali ,,Strelište“ uživala u egalu. Dinamo je uspeo prvi da se „odlepi“ i da na pauzu ode uz prednost od tri gola.

U nastavku, nažalost, potpuno drugačija slika crno-belih. Domaćin je brojao i do plus devet (29:20), ali se naš tim nije predavao. Izabranici Darija Krželja dali su sve od sebe da smanje zaostatak i ponovo uvedu meč u egal, ali igrači Nenada Kraljevskog to nisu dopustili.

Najefikasniji u našem timu bio je kapiten Nikola Zečević sa osam pogodaka.

Posle 13 odigranih kola u domaćem prvenstvu, Partizan jesenji deo sezone završava na četvrtom mestu na tabeli.  Sledi zimska pauza, a nastavak sezone zakazan je za 4/5. februar, kada crno-beli gostuju Radničkom.