Posle dužeg niza godina, naš klub je konačno dobio igrača svetskog kalibra. Vuk Lazović, pivot koji je ponikao u Partizanu, vratio se u Humsku kao najveće pojačanje u novijoj istoriji kluba.

Reprezentativac Crne Gore biće bedem u odbrani crno-belih i velika pomoć dvojici odličnih pivotmena, koje već imamo. Defanziva je njegova specijalnost, a zbog kvaliteta koje poseduje ne iznenađuje što je na nedavno završenom Svetskom prvenstvu bio jedan od najboljih odbrambenih igrača.

Vuk Lazović je rođeni Beograđanin, a široj javnosti poznat je kao sin legendarnog glumca Danila Lazovića.

Iskusni 34-godišnji pivot je poslednjih nekoliko sezona proveo u Aziji, a internacionalno iskustvo, po odlasku iz Partizana, sticao je u Vardaru (Severna Makedonija), Slovanu (Slovenija), Libeku (Nemačka), Dunarei Kalaraši (Rumunija)…

Sa budžetom koji naš klub ima u ovom trenutku bilo bi nemoguće dovesti igrača ovakvog kalibra. Veliku zahvalnost za dolazak Vuka Lazovića dugujemo prijatelju kluba, koji je omogućio ovaj transfer.

Vuče, dobro došao kući!