Rukometaši Partizana završili su sezonu u ARKUS ligi kao drugoplasirani tim.

Vojvodina je slavila na Banjici rezultatom 28:20 (9:9) i sa 2:0 u finalnoj seriji plej-ofa odbranila šampionsku titulu. Posle dobrog prvog poluvremena, u kom smo čvrstom odbranom upasivili napad protivnika i tokom većeg dela imali prednost, u drugoj deonici nam je malo šta polazilo za rukom. Novosađani su preuzeli vođstvo, kaznili gotovo svaku našu izgubljenu loptu i promašaj i na kraju slavili sa plus osam.

Ostaje žal što pred punom dvoranom nismo uspeli da izborimo majstoricu i obradujemo svoje navijače. Neizmernu zahvalnost dugujemo svima koji su večeras bodrili crno-bele od prvog do poslednjeg minuta i priredili atmosferu kakvom ne može da se pohvali nijedan drugi klub u Srbiji.

Treću sezonu u nizu Partizan završava kao drugoplasirani u domaćem šampionatu, ali primetan je veliki napredak u igri ovog mladog tima, koji iz godine u godinu dobija na iskustvu i samopouzdanju koje je potrebno da bi se osvajali trofeji.