Rukometaši Partizana bili su ubedljivi protiv Vranja 1957 u 13. kolu Super rukometne lige – 32:22 (17:8). Uz izuzetnog Arsenića na golu i golgeterski raspoložene bekove, crno-beli su upisali još jednu rutinsku pobedu.

Rezultatska neizvesnost trajala je tek desetak minuta, do rezultata 4:4, a onda su izabranici Đorđa Ćirkovića napravili impresivnu seriju, za vođstvo 14:4. Luka Arsenić se razbranio na golu, Mladen Šotić i Nemanja Jović su realizovali brze kontre, a Kovačević pogađao iz sedmeraca. Uz dobru odbranu i staloženost u napadu, na pauzu se otišlo mirne glave.

Nastavili su crno-beli u istom ritmu i u drugom poluvremenu i održavali dvocifrenu prednost na semaforu, sve do konačnih 32:22. Najefikasniji u dresu Partizana bili su Nemanja Peštić i Nikola Kovačević sa po šest pogodaka, a pratio ih je Veljko Popović, koji je dodao pet golova. Za igrača utakmice proglašen je golman Arsenić, koji je meč završio sa 13 odbrana, odnosno 48% uspešnosti (13/27).