Rukometaši Partizana nadigrali su ekipu Obilića u okviru 14. kola Super rukometne lige – 25:39 (13:21). Crno-beli su od prvog minuta nametnuli svoj ritam protivniku, već na poluvremenu imali veliku prednost, pa je trener Đorđe Ćirković mogao da ,,promeša karte“ i pruži šansu mladim igračima, koji su u dosadašnjem toku sezone imali manju minutažu.

Naš tim je tako vezao peti trijumf i na zimsku pauzu odlazi sa treće ili četvrte pozicije na tabeli (zavisi od utakmice Dinamo-Vojvodina, koja će se tek odigrati).

Partizan je bez dileme bio favorit u ovom duelu i to je i pokazao. Obilić je samo u uvodnim minutima parirao crno-belima, koji su se vrlo brzo ,,odlepili“ i uvećavali prednost do maksimalnih +15 (23:38).

Imali su izabranici Đorđa Ćirkovića odlično šutersko veče, pogađali sa svih pozicija, a najefikasniji je bio Uroš Kojadinović sa sedam pogodaka. Gol manje postigao je Veljko Popović, koji je proglašen za igrača utakmice.