Rukometaši Partizana savladali su ekipu Proletera u susretu 21. kola Super rukometne lige. Crno-beli su opravdali ulogu favorita protiv poslednjeplasiranog tima na tabeli i slavili u ,,Kristalnoj dvorani“ rezultatom 23:29 (10:14).

Iako za domaćina ovaj duel nije imao rezultatski značaj (bodovi se ne bi preneli u plej-aut), Zrenjaninci su pružili solidan otpor i otežali našem timu put ka šestom uzastopnom trijumfu. Posle prvog poluvremena Partizan je imao četiri gola prednosti (10:14), ali je Proleter u nastavku prepolovio zaostatak (14:16) i držao rezultatski priključak sve do 47. minuta, kada su crno-beli napravili seriju 4:0 i smireno priveli meč kraju.

Uroš Kojadinović je imao odlično šutersko veče, sa 11 postignutih pogodaka iz 13 pokušaja. Pet golova zabeležio je Nemanja Obradović, dok je za igrača utakmice proglašen golman Nemanja Marjanović (5/15).