U prvom kolu nastavka prve lige u malom gradskom derbiju,ekipa Bask Soko odnela je pobedu nad Partizanom 2.
RK BASK SOKO-RK PARTIZAN 2 28:24 (16:15)
Poceli su nasi momci utakmicu u jakom ritmu I dobrom odbranom drzali rezultat do 22.minuta u egalu,tada dolazi do malog pada I prednosti Baska od 14:11,serijom 4:0 pralazimo u vodjstvo od 15:14 koje u sledeca dva napada gubimo I sa zvukom sirene primamo gol I na pauzu odlazimo sa -1.
Pocetak drugog dela donosi veliki pad u napadu I za 17 minuta postizemo samo 2 gola,tako da dobar posao odbrane koja prima svega 6 golova ne uspevamo da valorizujemo.Iskusna ekipa Baska je poslednji trzaj I prilazak na 24:21 uspesno odbila I privela utakmicu kraju.
Cestitamo ekipi Baska na fer I sportskoj utakmici,a nasoj ekipi zelimo vise pameti u nastavku takmicenja!