Crno-beli su, u veoma bitnom meču, savladali goste iz Aranđelovca 28:25 (16:11). Prvo poluvreme je počelo pogotkom gostiju, dok su domaći na pogodak čekali čitavih 5 minuta, a gosti nisu iskoristili priliku da povedu ubedljivije. Crno-beli su do 8. minuta uspeli da naprave seriju 5:0. To je bio signal za trenera gostiju, Jedoksića, da zatraži minut odmora. Gosti dolaze do daha i smanjuju u 15. minutu na 7:5. Ipak domaći koriste odbrane Milosavljeva i to pretvarajuu u novu seriju za 10:5 u 20. minutu. Ta razlika je održana do kraja prvog dela. Početetak drugog dela je počeo sa mini serijama od 2-3 gola obe ekipe sve do 38. minuta tako da je prednost domaćih bila od 3-5 golova. Od tada sledi mirniji period utakmice u kojem se igralo gol za gol. U 47. minutu Trnavac brani šut Živkoviću sa krila, kada su gosti imali priliku da se spuste na samo 2 gola zaostatka (23:20). Do 50. minuta golman gostiju, Đorđević pravi dve odbrane i ponovo svojoj ekipi daje šansu za smanjenje razlike na 2 gola, što koristi Ranković golom iz sedmerca (24:22). Kapiten domaćih Živković ne koristi sedmerac, a Ranković nastavlja svoju seriju u 53. minutu za 24:23. Gol Stevanovića, odbrane Milosavljeva i gol Butulije vraćaju prednost domaćih na +3 (26:23). Time je pobednik odlučen i domaći su priveli utakmicu kraju sa konačnih 28:25.