Nakon velike pobede protiv šampiona, Vojvodine, naši momci su savladali i tim Jugovića 32:30 (15:16). Bila je to utakmica u kojoj su oba tima igrala na mahove u kojima su imali prednost. Ponovo je trener Maksić morao dosta da rotira i da traži taktička rešenja. U drugom poluvremenu su crno-beli lakše dolazili do šansi , ali je gostujući golman imao dan i prosto je neverovatno šta je sve uspevao da odbrani. Srećom u 52. minutu Kukić i Živković postižu pogotke za 28:26, tako da je ta prednost uspešno sačuvana do kraja.

U sredu 28. septembra na Banjici od 17 časova je na programu odložena utakmica 1. kola Partizan – Metaloplastika. Pozivamo sve navijače da dodju u što većem broju i podrže naš tim.