Crno-beli su, u okviru 17. kola SRLS, savladali tim Sloge iz Požege 37:25 (17:14). Do 17. minuta timovi su igrali izjednačeno. Tada dolazi period dobre igre tima iz Humkse koji prave seriju 5:1 za (14:10), koristeći koliko toliko veoma dobru seriju golmana Trnavca, preko Milenkovića i Radovanovića. U prvih 30. minuta treba istaći da je golman Trnavac uspeo da odbrani 10 šuteva protivniku. Drugi deo je počeo izjednačeno, ali su gosti uspeli da sa 2 “laka“ pogotka dođu do 19:17 (35. minut). Požežani su nekako uspevali da pariraju do 41. minuta i rezultata 21:19. Nakon toga, prvo golovima Pižurice, koji je imao najbolje golgetersko veče ove sezone, zatim Radovanovića i Butulije domaći dolaze do prednosti koja je odlučila pobednika 29:21 (49. minut). Novom serijom od 5:0 od 52 do 56. minuta je prednost porasla iznad 10 golova što je jedna od najefikasnijih i najubedljivijih pobeda ove sezone. Ovom pobedom su naši momci obezbedili plasman u doigravanje za prvaka Srbije. Čestitamo crno-beli!!!