Rukometaši Partizana nadigrali su ekipu Metaloplastike Elixir u prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa i 17. maja (19:30) imaće priliku da u Šapcu obezbede plasman u finale.

Posle minimalnog vođstva na poluvremenu (13:12), naš tim je u nastavku slomio otpor rivala, a tome je posebno doprinela promena na golu. Ivan Mihajlov je zamenio Andreja Trnavca i svojim odbranama u ključnim trenucima potpuno zaslužio MVP priznanje.

Bio je Partizan nadomak dvocifrene prednosti u nekoliko navrata, ali su Šapčani smanjili razliku u finišu meča. Na kraju, 29:24 za crno-bele.Najefikasniji u našem sastavu bio je Uroš Kojadinović sa devet pogodaka, dok se u dresu Metaloplastike izdvojio Mateja Dodić sa osam golova.